Preskočiť na obsah
Bory Mall

Nehnuteľnosti

Bory Mall s. r. o.

Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

Sídlo
Bratislava - Lamač
Od roku
2007
IČO
36 824 763

Bory Mall

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Lamač 6780, 841 03 Bratislava - Lamač
Na trhu od
29. augusta 2007
IČO
36 824 763
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 68.20)
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

Firma v číslach

19
rokov na trhu
2007
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Bory Mall

Bory Mall s. r. o. sídli na adrese Lamač 6780, 841 03 Bratislava - Lamač. Zapísaná je od 29. augusta 2007 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností“ (68.20). Predmet činnosti tvorí 2 položky, napríklad prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb… a bstarávanie služieb spojených so správou a prenájmom nehnuteľností v rozsahu….

Základné údaje

Obchodné meno
Bory Mall s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
36 824 763
DIČ
2022436449
Dátum vzniku
29. augusta 2007
Sídlo
Lamač 6780, 841 03 Bratislava - Lamač
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III, oddiel Sro, vložka č. 190643/B
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Odbor (SK NACE 68.20)
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Bory Mall zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

  • Bstarávanie služieb spojených so správou a prenájmom nehnuteľností v rozsahu voľných živností

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Bory Mall s. r. o.?

Sídlo je na adrese Lamač 6780, 841 03 Bratislava - Lamač.

Čím sa Bory Mall s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností“ (68.20). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb…; bstarávanie služieb spojených so správou a prenájmom nehnuteľností v rozsahu….

Aké je IČO – Bory Mall s. r. o.?

IČO je 36 824 763, DIČ 2022436449.

Kedy vznikla Bory Mall s. r. o.?

Vznik: 29. augusta 2007. Na trhu pôsobí 19 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Lamač 6780 841 03 Bratislava - Lamač

Registrový súd: Mestský súd Bratislava III

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Bory Mall s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese bory-mall.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.